Hyundai Vision G Concept

Hyundai Vision G Concept
Hyundai tasarım anlayışının geleceği: Vision G Concept
Hyundai’nin gelecek vizyonu olarak değerlendirilebilecek Hyundai Vision G Concept Pebble Beach’te tanıtıldı. Bu model Hyundai’nin gelecekteki yeni ürünlerin hem performansını hem de stilini ortaya koyması açısından marka için büyük önem taşıyor. Model uzun kaputu

prednisolon 5mg kaufen ohne rezept

, dikkat çekici ızgara yapısı ve şişkin hatlarıyla öne çıkıyor. Ayrıca büyük jantlar ve kendine özgün tavan çizgisi otomobilin sportifliğini ortaya koyuyor.

Vision G Coupe Concept

Arka bölümde çift çıkışlı egzoz sistemi ve bagaj üstü spoyler da Vision G Concept Coupe’nin önemli tasarım detaylarından olurken, dört koltuklu bu lüks konsept, kaliteli deri malzemeleri ve altın rengiyle göze hoş gelen tasarım detaylarını da bir arada sunuyor. Hyundai’nin Vision G Concept Coupe modelinde 5.0 litrelik V8 bir motora yer veriliyor. 425 HP güç üreten bu motor 518 Nm torka sahip.

Hyundai Vission G Conceptt

Güney Kore’li otomobil üreticisi Hyundai, gelişimini sürdürecek yeni bir vizyon planı içerisinde. Son yıllarda satışlarını bir hayli artıran marka, görünen o ki gelecek yıllarda bu başarısını artıracak. Daha lüks, sportif ve güçlü duruşu olan Vision G Concept, geniş iç mekan ile rahat yolculuk vaat ediyor. Hyundai’nin belki birkaç yıl sonra piyasadaki otomobillerine yansıtabileceği Vision G Concept tasarımı, çok beğenildi.

Hyundai-Vision-G-Coupe-Concept-Interior-7